Posao - Producer / Office Administrator

Posao

Protopixel je firma od 11 zaposlenika koja se od 2013. godine bavi izradom računalnih igara isključivo za Free Range Games iz San Francisca. U sklopu novih projekata u 2021. i radi širenja posla u potrazi smo za Senior Producerom / Office Administratorom (m/ž) za stalni radni odnos. Nudimo mogućnost rada od doma (producer) kada posao nije vezan za ured (office administrator), fleksibilno radno vrijeme, samostalnost u poslu, opuštenu atmosferu uz mlade i nadobudne kolege.

Traži se Producer za rad na VR i Next Gen projektima koji bi organizirao development procese, ojačao komunikaciju u timu i pomogao ostvariti viziju leadova na projektima.

Opis posla:

  • Organizacija, prioritiziranje i praćenje posla na projektu, korištenje project managment alata (JIRA)
  • Voditi brigu i biti odgovoran oko ispunjivanja milestone-ova
  • Vođenje daily standup-ova i razmjene komunikacije u teamu
  • Vođenje svakodnevnih playtestova i organizacija testiranja
  • Pisanje i organizacija dev dokumentacije
  • Kontakt sa 3rd party partnerima i naručiteljima
  • Nabava i distrubucija opreme za razvoj developerima i testerima

Uvjeti:

  • Najmanje 2 godine iskustva vođenja timova na većim projektima
  • Poznaješ AGILE ali znaš staviti developere prije procesa
  • Vrhunski poznaješ JIRU ili druge project managment alate
  • Imaš veliku potrebu staviti stvari u odgovarajući folder
  • Otvoreno, direktno i iskreno komuniciraš s ljudima

Radno mjesto je u Zagrebu, ali postoji i mogućnost rada od kuće ukoliko zadovoljite tehničke uvijete (brz internet, jako računalo). Naravno postoji manji dio posla u ulozi office administratora gdje je nužan rad iz ureda te morate biti u mogućnosti doći u ured ako je potrebno bilo koji radni dan.
Početna plaća ovisi o vještini i iskustvu: 10.000 - 15.000 kn neto, prijevoz uključen. (15k - 25k kn bruto2)

Ako ste zainteresirani, pošaljite CV i motivacijsko pismo u pdf formatu na eng. jeziku na kova@protopixel.hr.

Lokacija: Protopixel d.o.o., Radnička 184, Zagreb

Marko Kovačić, direktor