Posao - Producer / Office Administrator

Posao

Obavijest: Pozicija je popunjena. Hvala vam na Vašem vremenu.

Protopixel je firma od 11 zaposlenika koja se od 2013. godine bavi izradom računalnih igara isključivo za Free Range Games iz San Francisca. U sklopu novih projekata u 2021. i radi širenja posla u potrazi smo za Senior Producerom / Office Administratorom (m/ž) za stalni radni odnos. Nudimo mogućnost rada od doma (producer) kada posao nije vezan za ured (office administrator), fleksibilno radno vrijeme, samostalnost u poslu, opuštenu atmosferu uz mlade i nadobudne kolege.

Traži se Producer za rad na VR i Next Gen projektima koji bi organizirao development procese, ojačao komunikaciju u timu i pomogao ostvariti viziju leadova na projektima.

Opis posla:

  • Organizacija, prioritiziranje i praćenje posla na projektu, korištenje project managment alata (JIRA)
  • Voditi brigu i biti odgovoran oko ispunjivanja milestone-ova
  • Vođenje daily standup-ova i razmjene komunikacije u teamu
  • Vođenje svakodnevnih playtestova i organizacija testiranja
  • Pisanje i organizacija dev dokumentacije
  • Kontakt sa 3rd party partnerima i naručiteljima
  • Nabava i distrubucija opreme za razvoj developerima i testerima

Uvjeti:

  • Najmanje 2 godine iskustva vođenja timova na većim projektima
  • Poznaješ AGILE ali znaš staviti developere prije procesa
  • Vrhunski poznaješ JIRU ili druge project managment alate
  • Imaš veliku potrebu staviti stvari u odgovarajući folder
  • Otvoreno, direktno i iskreno komuniciraš s ljudima

Radno mjesto je u Zagrebu, ali postoji i mogućnost rada od kuće ukoliko zadovoljite tehničke uvijete (brz internet, jako računalo). Naravno postoji manji dio posla u ulozi office administratora gdje je nužan rad iz ureda te morate biti u mogućnosti doći u ured ako je potrebno bilo koji radni dan.
Početna plaća ovisi o vještini i iskustvu: 10.000 - 15.000 kn neto, prijevoz uključen. (15k - 25k kn bruto2)

Ako ste zainteresirani, pošaljite CV i motivacijsko pismo u pdf formatu na eng. jeziku na kova@protopixel.hr.

Lokacija: Protopixel d.o.o., Radnička 184, Zagreb

Marko Kovačić, direktor