Posao - QA Tester

Posao

Protopixel je firma od 9 zaposlenika koja se od 2013. godine bavi izradom računalnih igara isključivo za Free Range Games iz San Francisca. Radi širenja posla u potrazi smo za QA Testerom za stalni radni odnos. Nudimo mogućnost rada od doma, fleksibilno radno vrijeme, samostalnost u poslu, opuštenu atmosferu uz mlade i nadobudne kolege.

Traži se QA tester za rad na Twitch Sings karaoke igri gdje ćete raditi s velikim QA timom i ostalim developerima.

Opis posla:

  • testiranje igara i traženje bugova
  • reprodukcija pronađenih bugova
  • pisanje izvještaja o pronađenim bugovima
  • suradnja s developerima, artistima i ostalim članovima tima

Uvjeti:

  • 2 godine iskustva u testiranju software-a
  • samoorganizacijske vještine i samostalnost u poslu
  • izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • nije vas sram biti na kameri i pjevati (bilo loše ili dobro, nije bitno)

Prednosti:

  • Iskustvo u testiranju računalnih igara
  • poznavanje automatskog testiranja
  • znanje programiranja
  • VSS informatičkog usmjerenja

Radno mjesto je u Zagrebu, ali postoji i mogućnost potpunog rada od kuće ukoliko ispunite uvjete za isti.
Početna plaća ovisi o vještini i iskustvu: 6.000 - 7.000 kn neto, prijevoz uključen.

Ako ste zainteresirani, pošaljite CV i motivacijsko pismo u pdf formatu na eng. jeziku na kova@protopixel.hr.

Lokacija: Protopixel d.o.o., Brune Bušića 42, Zagreb

15.10.2019.
Marko Kovačić, direktor